2026-06-18
W dniach 8-16 czerwca dwadzieścioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do Bułgarii, której organizatorami były Szkoły Podstawowe w Borkowie Kościelnym, Goleszynie oraz Bledzewie. Głównym celem naszego wyjazdu był wypoczynek nad Morzem Czarnym oraz poznanie choćby namiastki historii i kultury tego zakątka Europy. Gorący klimat Złotych Piasków, szerokie, piaszczyste plaże, słoneczna pogoda zachwyciły nas już pierwszego dnia. Wspaniała atmosfera na wycieczce sprzyjała integracji oraz nawiązywaniu nowych znajomości. Budapeszt, zwiedzany przez nas w drodze powrotnej, oczarował nas monumentalną architekturą oraz pięknymi widokami nad Dunajem. Ten wspaniały czas na długo pozostanie w naszej pamięci.