• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

• Od 6 marca 2023r. rusza rekrutacja do Samorządowego Przedszkola w Bieżuniu. Wnioski można składać w sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych w Bieżuniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Wnioski dostępne są w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły zpobiezun.edupage.org (w zakładce dokumenty -> Przedszkole)

Harmonogram rekrutacji:
            Od 6.03.2023r. do 29.03.2023r. - składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola.
            Od 30.03.2023r. do 06.04.2023r. - weryfikacja wniosków przez komisję rekrutacyjną.
            07-04-2023r. - podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Harmonogram postępowania uzupełniającego:
            Od 24.04.2023r. do 12.05.2023r. - składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola.
            Od 15.05.2023r. do 19.05.2023r. - weryfikacja wniosków przez komisję rekrutacyjną.
            22.05.2023r. - podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i nizakwalifikowanych.

Dokumenty do pobrania:

• PASOWANIE NA CZYTELNIKA

• 2023-03-16

W czwartek 27 marca 2023 roku najmłodsi uczniowie  naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie, że książki będą kochać i szanować. Od tego momentu uczniowie klasy 1a i 1b stali się pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki szkolnej.

Zanim jednak nastąpiła ta uroczysta chwila, koleżanki i koledzy z klasy III a i VIIIc zaprezentowali przedstawienie pt. „Witajcie w naszej bajce”, które wprowadziło nas w zaczarowany świat baśni. Aktorzy przepytali małych widzów ze znajomości literatury dziecięcej. Pierwszoklasiści egzamin zdali śpiewająco i tym samym udowodnili, że są gotowi, aby korzystać z biblioteki. Nadszedł czas na uroczyste ślubowanie pod przewodnictwem Pani Książki. Po przyrzeczeniu nastąpił najważniejszy moment uroczystości-  pasowanie na czytelnika

Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Mamy nadzieję, że biblioteka będzie kojarzyła się najmłodszym uczniom z miejscem bezpiecznym, przyjaznym i radosnym, gdzie uczniowie są zawsze mile widziani.

• Bal karnawałowy w świetlicy szkolnej

• 2023-02-07

"W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale"

Wychowankowie świetlicy szkolnej, w wykonanych przez siebie maskach, balem z konkursami uroczyście pożegnali czas karnawałowych szaleństw. Pociągi, solowe popisy przed kolegami, kółeczka przeplatane konkursami tańca na gazecie czy tańca z balonami zostawiły po sobie niezapomniane wrażenia.