HARMONOGRAM GODZIN DOSTĘPNOŚCI
NAUCZYCIELA ZPO W BIEŻUNIUIMIĘ I NAZWISKO
DZIEŃ TYGODNIA
GODZINA
1
Agnieszka Sochacka
środa
12:35-13:35
2
Katarzyna Jabłońska
środa
13:25-14:25
3
Marek Cimochowski
środa
11.30-12.30 4
Irena Grodzicka
-------
------
5
Justyna Ludwiczak
czwartek
12:40-13:40
6
Artur Kraśniewski
poniedziałek
13.30-14.30 7
Ewa Grabowska
środa
13.30-14.30
8
Beata Cimochowska
wtorek
11.30-12.30
9
Monika Nastachowska
piątek
13.30-14.30
10
Marek Nastachowski
środa
13.30-14.30 11
Grzegorz Budzich
wtorek
13:25-14:25
12
Maria Domeradzka
poniedziałek
15:00-16:00
13
Sławomir Kosin
wtorek
12:30-13:30
14
Aleksandra Mieszkowska
poniedziałek
12:30-13:30
15
Maria Leśkiewicz
piątek
11:35-12:35
16
Waldemar Grabowski
poniedziałek
12:35-13:35
17
Dorota Szkolmowska
czwartek
piątek12:40-13:25
12:20-12:3518
Żaneta Lisińska
poniedziałek
12:35-13:35
19
Daniel Liszewski
poniedziałek
14:20-15:20
20
Paweł Jabłoński
poniedziałek
13:30-14:30
21
Maria Zdziemborska
wtorek
12:40-13:40
22
Beata Rochowicz
poniedziałek
12:40-13:40
23
Beata Kowalska
wtorek
13:30-14:30
24
Piotr Czajkowski
poniedziałek
11:30-12:30
25
Anna Palmowska
piątek
13:15-14:15
26
Hanna Zachariasz
środa
12:25-13:25
27
Anita Obrębska
wtorek
13:00-14:00
28
Ewelina Dylągowska
czwartek
12:30-13:30
29
Maria Wiśniewska
środa
12:35-13:35
30
Krzysztof Ulatowski
wtorek
12:30-13:30
31
Agnieszka Budzich
poniedziałek/środa
7:30-8:00/13:30:14:00
32
Anna Gadomska
czwartek
12:30-13:30
33
Beata Lejman
poniedziałek
13:15-14:15
34
Bożena Szymańska
czwartek
13:30-14:30
35
Karolina Witkowska
poniedziałek
11:30-14:30
36
Jolanta Pawłowska
poniedziałek
15:00-16:00
HARMONOGRAM GODZIN DOSTĘPNOŚCI
NAUCZYCIELI ZPO W BIEŻUNIU - PRZEDSZKOLEIMIĘ I NAZWISKO
DZIEŃ TYGODNIA
GODZINA
1
Ewelina Liszewska
wtorek
13:00-14:00
2
Jolanta Ważna
wtorek
13:00-14:00
3
Elżbieta Gręda
wtorek
13:00-14:00
4
Alicja Grześkiewicz
wtorek
13:00-14:00
5
Ewa Retajczyk
wtorek
10:00-11:00
6
Jolanta Kraśniewska
wtorek
13:00-14:00
7
Alicja Grześkiewcz
wtorek
13:00-14:00
8
Sylwia Budka
poniedziałek
13:00-14:00